Categories
Uncategorized

Sahte para satın alın Sahte para satışı Sahte dolar satın alın Euro

Sahte para satın alın. Web sitemizin ana sayfasından sahte para satın alabilirsiniz. Tüm tanıtım videolarını orada bulabilirsiniz.

https://Buyfakemoney.net
https://bankhummer.co

İngilizce bilmiyorsanız Google translate kullanın. Ayrıca sitedeki çevirmen eklentisini kullanarak metni çevirebilirsiniz. İngilizce iletişim kuruyoruz.
Bizimle iletişime geçmeden önce sitemizin tüm bölümlerini inceleyin.

Sahte para satın alın,
Sahte para satışı,
Sahte dolar satın alın,
Sahte euro al,
Yüksek kaliteli sahte para satın alın,
Çevrimiçi sahte para satın alın,

Piyasalarda artan oynaklığın ortasında, Merkez Bankası, Sberbank’ı hükümete devretme anlaşmasının bir parçası olarak NWF’den döviz satışını açıkladı. Analistler bu önlemi “ikinci mali kural” olarak adlandırdı

RBC’nin görüştüğü analistlere göre, Rusya Merkez Bankası’nın döviz satmaya yönelik yeni önlemleri piyasayı sakinleştirebilir ve önemli bir faiz artışı olasılığını azaltabilir, ancak rublenin önemli ölçüde güçlenmesine yol açma olasılığı düşüktür. 19 Mart’ta Merkez Bankası, Ural petrolünün varil başına 25 doların altında fiyatına Ulusal Varlık Fonu’ndan (NWF) döviz satışını açıkladı.

Piyasadaki döviz satışları, hükümetin Sberbank’ı Merkez Bankası’ndan satın alması işlemine dahil edilir. Düzenleyici, bankanın kontrol hissesine sahip; 18 Mart’ta Başkan Vladimir Putin, NWF pahasına hükümet tarafından bu hisselerin devralınmasına ilişkin bir yasa imzaladı. RBC’nin yazdığı gibi, fonun döviz varlıklarının, işlemin ödenmesi için Merkez Bankası bilançosunda rubleye dönüştürülmesi gerekiyordu. Şimdi düzenleyici, NWF’den “Sberbank’ın edinilen hisse bloklarını ödemek” için döviz satacak.

Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada, geliştirilen mekanizmanın düşük petrol fiyatlarında mali kuralın istikrar sağlayıcı etkisini güçlendireceği ve bunun ekonomik ve finansal istikrara katkı sağlayacağı belirtildi. Rusya Merkez Bankası, ek döviz satışlarının hacmini, petrol, petrol ürünleri ve doğalgaz satışlarından elde edilen ihracat gelirlerindeki düşüş nedeniyle iç piyasadaki döviz arzındaki açıkları tam olarak telafi edecek şekilde hesaplayacak. Aynı zamanda, Merkez Bankası, bütçe kuralı çerçevesinde yurt içi döviz piyasasında NWF’den döviz satışı için standart operasyonlara devam edecek (bu mekanizmanın bir parçası olarak, Merkez Bankası günde 5.5 milyar ve 5.6 milyar ruble para sattı). Yeni plan 30 Eylül 2020’ye kadar ve yalnızca bir varil Ural için fiyat 25 doların altındaysa çalışacak.

18 Mart’ta doların fiyatı ruble karşısında 5 rubleden fazla arttı, Brent ham petrolünün fiyatı varil başına 25 doların altına düştü. Merkez Bankası, döviz satışı için yeni bir mekanizma başlattığını duyurduktan sonra, 19 Mart’ta Moskova Borsası’nda işlem dolar kurundaki düşüşle başladı, ancak 12: 55’te ruble 79.4 rubleye ulaştı. dolar için. 19: 06’da durum değişmemişti: ruble 79,8 ruble’den işlem görüyordu. dolar için. Brent tipi ham petrol fiyatları gün içinde 26,7 $ ‘a yükseldi.

Bütçe Kuralı 2.0

“Prensipte hiç kimse Merkez Bankası’ndan altın ve döviz rezervleri pahasına döviz müdahalesi yapma hakkını elinden almadı. Alfa Capital Management Company’nin finansal piyasalar ve makroekonomi analiz müdürü Vladimir Bragin, bu işlem sayesinde artık bu şekilde ek satışlar yapılabiliyor ”diyor.

Metallinvestbank’ın para ve para piyasalarındaki operasyonlar başkanı Sergei Romanchuk, “Bu, bir tür iki numaralı bütçe kuralı,” diyor. Klasik bütçe kuralına göre, petrol fiyatları 42,4 doların altına düştüğünde, kaybedilen petrol ve gaz bütçe gelirleri Ulusal Refah Fonu’ndan döviz satışı yoluyla finanse edilmektedir. Merkez Bankası, Mart ayındaki ilk piyasa çöküşü dalgasının ardından ilk kez mevcut kuralla döviz alım satımına geçti.

Romanchuk, Sberbank ile yapılan işlemden döviz satışı için “beklenmedik şekilde düşük bir indirim fiyatı belirlendi – 25 $” diyor. “Muhtemelen bu miktarlar küçük olacak ve piyasa için belirleyici olmayacak: Merkez Bankası’nın formülü uzun süredir hesapladığı ve bir hafta durumunda fazla olmayacağı aşikar. Bu nedenle, bu önlem döviz piyasasını etkileyecek kadar yumuşaktır. “Dedi. Argus Media, Urallar ham petrolünün fiyatı 19 Mart’ta 2002’den beri en düşük seviye olan 19 doların altına düştü.

Alfa Capital’den Bragin, “Bu durumda, Merkez Bankası bütçe kuralının etkisini basitçe güçlendiriyor” diyor. – Buradaki fikir, sert önlemlere gitmeye gerek olmadığıdır. 2014’ü hatırlayın, durum tam tersiydi: Merkez Bankası tüm gücüyle rubleyi istikrara kavuşturmaya çalıştı, 150 milyar ruble yaktı. rezervler, sonunda rublenin hala serbest bırakılması gerekiyordu ”

Beş ay boyunca, yani Eylül sonuna kadar, Sberbank’ın 2,3 trilyon rublelik hissesinin maliyetine dayanarak, 30 milyar dolara yakın bir miktarda döviz satışından bahsediyoruz, BCS Premier Anton Pokatovich baş analisti. Merkez Bankası, bütçe kuralının uygulanması kapsamında satılan para biriminin hacmini şimdiden 75 milyon dolara çıkardı, yakın gelecekte satışların artmaya devam edeceğini öne sürdü. Pokatovich, petrolün 25 doların altında olduğu Sberbank paketiyle yapılan anlaşmadan döviz satışı ile birlikte, günlük döviz satış hacminin iki ila üç kat artarak 250-300 milyon dolara çıkabileceğini tahmin ediyor.

 

SATILIK YÜKSEK KALİTE TANIMLANMAMIŞ ÜLKE BANKOTLARI
SÜPER YÜKSEK KALİTE FAKE PARA ONLINE SATIN AL GBP, DOLAR, EUROS
% 100 satın alınamayan ülke parası ALIN £, $, €
EN İYİ ÜLKE PARA ÇEVRİMİÇİ, DOLARLAR, GBP, EURO NOTLAR MEVCUT
ÜST SINIF SAYACI PARA ONLINE, DOLAR, GBP, EURO NOTLAR MEVCUT SATIN ALIN.
SATILIK EN KALİTE KARŞI PARA DOLAR, POUNDS, EUROS VE DİĞER Para Birimleri MEVCUT
Sahte para, satış parası, banknotlar, sahte para, prop parası,
EUROS, DOLAR VE ŞOKLAR VE YAKIT DOKÜMANLAR ŞİFRE, KİMLİK kartı, YEŞİL KART VE SÜRÜCÜ BELGESİ
satılık sahte para, sahte para çevrimiçi satın almak, sahte dolar, sahte pound, sahte euro, çevrimiçi para satın almak, satılık sahte para. Sahte Dolar al, Sahte İngiliz Sterlini al, Sahte Euro al, Para Al, sahte para nereden alabilirim ?.
Dünyada dolaşan bir milyardan fazla ürünümüz ile. Biz sadece orijinal yüksek kaliteli sahte para birimi NOTES sunuyoruz. Dünya çapında gönderiyoruz. Ayrıca dünyada 52’in üzerinde para birimi olan A Notu basar ve satarız. İşte bir milyoner olma şansın. Paramız kusursuzca üretildi, göze ve dokunuşa ayırt edilemez. Paketlenmiş ve gizli, çeşitli boyutlarda gönderiyoruz. Tüm notlarımız tüm hologramları ve su işaretlerini taşır ve ışık detektör testinden geçer. Parayı, gümrük girişimi olmadan doğrudan evinize teslim edeceğiz. Stoklarımızda büyük bir miktar hazır.
EUROS, DOLAR VE ŞOKLAR VE YANLIŞ BELGELER, ŞİFRE, KİMLİK kartı, YEŞİL KART VE SÜRÜCÜ BELGESİ GİBİDİR.
Aşağıdaki bilgileri kullanarak daha fazla bilgi için bize ulaşın:

SATILIK YÜKSEK KALİTE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİLMİŞ ÜÇÜNCÜ BANKNOTLAR BİZ TÜMÜNÜN FAKE VE GERÇEK BELGELERİNİ ÜRETİYORUZ.

 

2 replies on “Sahte para satın alın Sahte para satışı Sahte dolar satın alın Euro”

Neden bizden aldın?
Bankamızda aşağıdaki güvenlik özellikleri bulunmaktadır.
dahi olmak ve dünyada hem Euro hem of Dolar ve istediğiniz herhangi bir faturada dünyanın in iyi sahte ürün sahibiyiz.
Bankamızın güvenlik özellikleri aşağıdaki gibidir:
Etiket baskı
Filigranlar
Güvenlik iş parçacığı
See-through kaydı
Özel folyo / özel folyo elemanları
Yanardöner şerit / değişen renkler.
YÜKSEK KALİTE SAYISI Banknotların in iyi üreticisi biziz,
Yenilikçi ve Kaliteli Pasaportlar, Ehliyet, Kimlik Kartları, Yeşil Kart, Sertifikalar,
Diploma belgeleri. Bir milyardan fazla ürünümüz dolaşımda
dünyada Sadece orijinal yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz
COUNTERFEIT para birimi NOTLAR ve sahte belgeler. Kazablanka, Fas’tan kargo.
Bu faturalar ev yapımı değil, endüstriyel ve profesyonel üretimdir. Yüksek
ABD, Rusya, Kore ve Çin’den kaliteli BT teknisyenleri
Aşağıdaki para birimleri için yüksek kaliteli COUNTERFEIT NOTLAR sunuyoruz;
EUR — Euro
USD — ABD Doları
GBP — İngiliz Sterlini
AUD — Avustralya Doları
CAD — Kanadalı
Etiketler:
sahte nakit, sahte
Satılık Yüksek Kaliteli Belirsiz Sahte Banknotlar
SATILIK YÜKSEK KALİTE TANIMLANMAMIŞ ÜLKE BANKOTLARI
SÜPER YÜKSEK KALİTE FAKE PARA ONLINE SATIN ALIN GBP, DOLAR, EUROS
% 100 KARŞILAŞTIRILAN ÜLKE PARA ALIN Satın Al £, $, €
EN İYİ ÜLKE PARA ONLINE, DOLAR, GBP, EURO MEVCUT NOTLAR
ÜST SINIF SAYACI PARA ONLINE, DOLAR, GBP, EURO NOTLAR MEVCUT SATIN ALIN.
SATILIK EN KALİTE KARŞI PARA DOLAR, POUNDS, EUROS VE DİĞER GEÇERLER
Satılık sahte para
para, banknot, sahte para, pervane para,
EUROS, DOLAR VE ŞOKLAR VE YAKIT DOKÜMANLAR ŞİFRE, KİMLİK KARTI, YEŞİL KART VE SÜRÜCÜ BELGESİ
satılık sahte para, sahte para çevrimiçi satın almak, sahte dolar, sahte pound, sahte euro, çevrimiçi para satın almak, satılık sahte para. Sahte Dolar al, Sahte İngiliz Sterlini al, Sahte Euro al, Para Al, sahte para nereden alabilirim ?

Pound kağıt üretimi 1941 ortalarında başladı. Ortalama olarak ayda 200-250 bin banknot, 5, 10 ve 20 (ara sıra – 100) sterlin değerinde banknotlar halinde üretildi. Üretim toplama kamplarından birinde düzenlendi. Önce 40 kişiyi istihdam etti, ardından çalışan sayısı 140’a çıktı. Ancak sahte pound serbest bırakma operasyonu tam anlamıyla uygulanmadı – İngiliz istihbaratı operasyon hakkında bilgi aldı. 1944’ün sonunda, VI-F grubu ikinci bir operasyon başlattı – sahte dolar üretimi, ancak savaşın bitiminden önce seri üretimlerini kurmayı başaramadılar. Bernhard Operasyonu, İngiliz para sistemini zayıflatmayı başaramadı, ancak satın alımların finansmanı için çok faydalı oldu. Wilhelm Hethl’in belirttiği gibi, stratejik hammaddeler, yiyecek ve hatta silahlar için yüz milyonlarca sahte pound satın alındı.

ABD’nin 1990’ların başında Irak ekonomisine büyük miktarlarda sahte dolar attığına dair çok güçlü kanıtlar var. Bir zamanlar The New York Times şunları yazdı: “Uluslararası ekonomik yaptırımların yanı sıra, bu tür eylemler ülke ekonomisinin Irak para biriminin tamamen yararsız hale geldiği ölçüde zayıflamasına yardımcı oldu. Bu, Saddam Hüseyin’in gücünü zayıflattı. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *